EMS – ELECTRO MUSCLE STIMULATION

Electro Muscle Stimulation (Trening EMS) –pisząc krótko i na temat są to ćwiczenia całego ciała z wykorzystaniem impulsów prądu o zmiennej częstotliwości.

Metoda EMS jest wykorzystywana od lat ’70 w rehabilitacji i została przeniesiony do świata fitness, aby zwiększyć wydatek kaloryczny w mniejszej jednostce czasu. Ponadto pozwala na rozpędzenie się metabolizmu tak, aby spalanie zbędnych kalorii postępowało, nawet po zakończonym treningu. Ta technologia jest już szeroko rozpowszechniona na zachodzie Europy, Emiratach Arabskich, Australii, i Stanach Zjednoczonych.

W życiu codziennym nasz centralny układ nerwowy nieustannie wysyła impulsy elektryczne, aby kontrolować działanie naszych mięśni. EMS jest w stanie zintensyfikować ten proces, tym samym dotrzeć do głębszych warstw mięśni, które są trudne do aktywacji poprzez klasyczny trening. Można to osiągnąć dzięki zastosowaniu elektrod EMS. Mocując je do skóry bezpośrednio nad każdym mięśniem.

Najlepsze wyniki uzyskasz, jeśli aktywnie ćwiczysz oraz korzystasz z naszego urządzenia EMS. Podczas wykonywania ćwiczeń, mięśnie są dodatkowo stymulowane przez elektrody. To połączenie prowadzi do zwiększenia napięcia mięśni, co przy krótszym czasie trwania treningu, zapewnia bardzo skuteczne efekty końcowe.

Twój osobisty trener może kontrolować każdą grupę mięśni, dostosowując intensywność treningu według Twoich indywidualnych celów. Dzięki EMS osiągasz widoczny i namacalny efekt w bardzo krótkim czasie.

MONITORING WYNIKÓW

Stosując bezprzewodowy kontroler EMS System, w studio Trening Pod Napięciem możemy monitorować skład ciała. Za pośrednictwem tej technologii badamy zawartość tkanki mięśniowej i tłuszczowej oraz możemy aktywnie monitorować postępy naszych podopiecznych.

Dzięki temu możemy aktywnie śledzić wyniki każdego treningu i odpowiednio dobierać, zarówno obszary jak częstotliwości impulsów dopasowane do pożądanych efektów. Uzyskujemy maksymalne wyniki, poprzez ukierunkowanie treningu na obszary mniej rozwinięte, pozbywamy się braku równowagi mięśniowej oraz identyfikujemy i zmniejszamy obszary tkanki tłuszczowej.

ZA POMOCĄ BEZPRZEWODOWEGO SYSTEMU EMS MOŻEMY MONITOROWAĆ:

całkowitą masę ciała

masę mięśni szkieletowych

zawartość tkanki tłuszczowej

zawartość wody w organizmie

procent tkanki tłuszczowej

podstawowy wskaźnik metabolizmu

DLA KOGO JEST EMS?

Trening EMS może stosować każdy. Nie ma tutaj ograniczeń wiekowych, ani żadnych innych przeciw wskazań, poza zdrowotnymi.

DLA KAŻDEGO NOWEGO KLIENTA PIERWSZE SPOTKANIE GRATIS!

DLATEGO JEŻELI CHCESZ:

Zredukować cellulit

Zbudować mięśnie

Schudnąć

Poprawić stan zdrowia

ZALETY TRENINGU EMS

Superszybki

Poświęcasz tylko 25 minut na trening paląc przy tym aż 800 kcl.

efektywny

Podczas zmaksymalizowanego treningu może być napędzanych nawet dziewięć głównych grup partii mięśniowych.

Podkręca metabolizm

Dzięki elektrostymulacji mięśniowej spalasz tłuszcz nawet do 48h po ukończeniu treningu!

Indywidualny

Każda sesja treningowa jest prowadzona indywidualnie z trenerem personalnym.

Pomaga w bólu kręgosłupa

Wzmocnienie gorsetu mięśniowego okalającego kręgosłup, eliminuje jego bóle w odcinku lędźwiowym.

Zachowuje młodość

Trening opóżnia procesy starzenia organizmu poprzez zdrowotny wpływ na wyrzut hormonu wzrostu.

PIERWSZY TRENING

Najtrudniejszy jest pierwszy krok. Potem jest już z górki 🙂 Zobacz jak prosto możesz rozpocząć przygodę z EMS i osiągnąć upragnione efekty w zbudowaniu wymarzonej sylwetki oraz zdrowego ciała.

1

Umów się z nami w dogodnym terminie i lokalizacji.

2

Spotkaj się z trenerem personalnym w celu demonstracji systemu EMS.

3

Wykonaj próbny trening z wykorzystaniem systemu EMS pod okiem profesjonalnego trenera.

JAK WYGLĄDA TRENING Z NAMI?

0
Masz pytanie? Wyślij wiadomość