Trening EMS

Jak wygląda? | Jakie ma zalety? | Trening EMS – cena

EMS oznacza „Electro Muscle Stimulation

Są to ćwiczenia z wykorzystaniem  całego ciała z impulsem prądu. W życiu codziennym nasz centralny układ nerwowy nieustannie wysyła impulsy elektryczne, aby kontrolować działanie naszych mięśni.

Najlepsze wyniki uzyskasz, jeśli  aktywnie ćwiczysz podczas korzystania z naszego urządzenia EMS. Podczas wykonywania ćwiczeń mięśnie są dodatkowo stymulowane przez elektrody. To połączenie treningowe prowadzi do dodatkowego zwiększenia napięcia, zapewniając bardzo skuteczne efekty treningowe.

EMS jest w stanie zintensyfikować ten proces, tym samym dotrzeć do głębszych warstw mięśni, które są trudne do uaktywnienia poprzez klasyczne  treningi. Można to osiągnąć dzięki zastosowaniu elektrod EMS. Mocując je do skóry bezpośrednio nad mięśniem.

Twój osobisty trener może kontrolować każdą grupę mięśni, dostosowując intensywność treningu według Twoich indywidualnych celów. Dzięki EMS osiągasz widoczny i namacalny efekt w bardzo krótkim czasie.

Electro Muscle Stimulation (Trening EMS) – jest wykorzystywany od lat ’70 w rehabilitacji. Został przeniesiony do świata fitness, aby zwiększyć wydatek kaloryczny w mniejszej jednostce czasu. Ponadto pozwala na rozpędzenie się metabolizmu tak, aby spalać zbędne kcal nawet po zakończonym treningu. Ta technologia  jest już rozpowszechniona na zachodzie Europy, Emiratach Arabskich, Australii, i Stanach Zjednoczonych.

Trening EMS jest dla osób, które chcą:

Zredukować cellulit

Budować mięśnie

Schudnąć

Poprawić swój stan zdrowia

Zalety treningu EMS:

Szybkie wyniki trenując 20 minut w tygodniu

Bezpieczna technologia

Osobisty trener w studio TPN

Aktywna obserwacja wyników

Monitoring wyników

Studio Trening Pod Napięciem monitoruje wyniki i postępy klientów. Stosujemy do tego narzędzie, dzięki któremu mamy możliwość uzyskać informacje odnośnie składu ciała. Otrzymujemy wszystkie szczegółowe informacje na temat naszych podopiecznych. Znamy przede wszystkim zawartość tkanki tłuszczowej i mięśniowej w ciele.

perfectshot.pl-0395-male

Studio Mamy możliwość aktywnego śledzenia wyników, dzięki temu możemy dokładnie monitorować postępy naszych podopiecznych. Uzyskujemy maksymalne wyniki dzięki ukierunkowaniu treningu na obszary mniej rozwinięte, pozbywamy się braku równowagi mięśniowej i identyfikujemy obszary tkanki tłuszczowej.

Możemy monitorować:

Całkowitą masę ciała

Masę mięśni szkieletowych

Zawartość tkanki tłuszczowej

Całkowitą zawartość wody w organizmie

Procent tkanki tłuszczowej

BMI oraz podstawowy wskaźnik metabolizmu

Kontakt

Na chwilę obecną, trening EMS przeprowadzamy w trzech Śląskich miasta: Katowice (Centrum i Bażantowo), Chorzów oraz Będzin. Zobacz poniżej, gdzie dokładnie!

Katowice – Bażantowo

Makadamia

ul.Czeremchowa 10
40-750 Katowice

Chorzów

Hotel Gorczowski

ul. Stefana Batorego 35
41-506 Chorzów

Przeprowadzamy również treningi EMS u naszych klientów na terenie całego województwa Śląskiego. Cena jest taka sama jak w cenniku. Doliczana jest natomiast opłata za dojazd do klienta.

Umów się na trening już dziś!

+48 720 899 972

kontakt@treningpodnapieciem.pl

Zadzwoń, napisz maila lub po prostu wypełnij formularz! Odpowiemy tak szybko jak to tylko możliwe!

Formularz kontaktowy

*Wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych podanych w formularzu przez Body Mind Experts Sp. z o.o. i Trening Pod Napieciem Sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2014 poz. 1182 ze zm.) w celach marketingowych obejmujących przesyłanie informacji o charakterze marketingowym drogą elektroniczną, telefoniczną lub pocztową, przy wykorzystaniu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.

*Administratorem Państwa danych osobowych jest Body Mind Experts Sp. z o.o. i Trening Pod Napieciem Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Jagiellonska 13, 40-032 Katowice. Państwa dane będą przetwarzane jedynie w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Mogą Państwo również wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania. Podstawa prawna: przetwarzanie jest niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy. W razie pytań prosimy o kontakt na: kontakt@bodymindexperts.pl. Więcej na ten temat polityka prywatności.

0
Masz pytanie? Wyślij wiadomość