Magdalena Dyluś

trener personalny EMS

Mgr. Turystyki Międzynarodowej. Od 2010 r Instruktor Rekreacji Ruchowej Fitness – nowoczesne formy gimnastyki, Instruktor IFFA Aerobic & Step oraz Zumba Instruktor. Od 2016r The Brand Ambassador i Master Trainer – The Jungle Body® Poland . Trener EMS (Electrical Muscle Stimulation).

Na co dzień mama rocznej Leny, zawodowo uzależniona od adrenaliny, ludzi, tańca i muzyki. Prowadzę zajęcia grupowe jak i treningi personalne. Umiejętności taneczne i fitness wciąż udoskonalam na festiwalach, kongresach oraz konwencjach. Regularnie zdobywam i pogłębiam wiedzę z zakresu treningu personalnego oraz dietetyki. Inspirację w codziennej pracy czerpię z pozytywnej energii moich klientów.

Spotkajmy się ! Gdzie jest wola, jest zwycięstwo !

Paweł Kopiec

trener personalny EMS

Specjalizuje się w treningu siłowo – wytrzymałościowym oraz EMS. Wieloletnie doświadczenie w treningu personalnym i zajęciach grupowych, począwszy od zajęć dla kobiet, kończąc na treningach typu crossfit. Wszystko to pozwala na dopasowanie ćwiczeń, zarówno dla początkujących  jak i bardzie zaawansowanych osób.

Jako trener personalny kładę nacisk na poprawną technikę, co pozwala zwiększyć wydajność i bezpieczeństwo wspólnych zajęć. Przychodząc na trening otrzymasz zastrzyk energii, przydatną wiedzę, a co najważniejsze – efekty !

Zapraszam na wspólne zajęcia.

0
Masz pytanie? Wyślij wiadomość