Kamil Klemens

Z treningu skorzystałem po namowie z trenerem. I po tych 20 minutach byłem mega zaskoczony intensywnością tego treningu.  Pomimo tego, że wykonywałem kilka podstawowych ćwiczeń o bardzo niskim stopniu trudności to dołożenie do tego treningu EMS sprawiało, że każde powtórzenie było bardzo trudne do wykonania. Cały trening EMS jest super. Polecam każdemu. Jako główny trening jak również dodatek do treningu !

Anna Kobel

Treningi z Kamilem okazały się nie tylko niezwykle wydajne i motywujące, ale równocześnie w 100% bezpieczne. Dzięki ciekawemu i zróżnicowanemu doborowi ćwiczeń oraz wykorzystaniu wielu dostępnych przyrządów, każdy trening jest inny. Każde ćwiczenie dobierane przez Kamila wykorzystuje w pełni mój potencjał, a dzięki motywacji trenera i szczegółowym wskazówkom jestem w stanie wykonać je w odpowiedni sposób. Doceniam również Kamila optymizm i pozytywną energię, które bardzo przydają się w trudnych zmaganiach o lepszą sylwetkę.

Anna Łączna

Nie spodziewałam się, że w tak krótkim czasie można zrobić TAKI trening! Jestem mega zadowolona, super dla urozmaicenia tradycyjnych treningów.

Sylwia

Rewelacyjne miejsce, ciężka praca ale mnóstwo satysfakcji, radości i efektów. Polecam każdemu, kto chcę dobrze i efektywnie ćwiczyć 🙂 Warty testów jest trening ems 🙂 Indywidualne podejście i zawsze uśmiechnięta obsługa 🙂

Pani Monika

Dziękuję Pani Magdzie, która cierpliwie dostosowywał treningi do mojego stanu . Trening EMS pod fachowym okiem i w miłej atmosferze to dobrze wydane pieniądze i czas. Dziękuję za elastyczność w terminach spotkań.

Janusz

Pełen profesjonalizm: badania na początek, dobór diety i treningu, tylko odrobina motywacji z naszej strony 🙂 A co najlepsze, trenerzy dają taki wycisk, że na efekty nie trzeba długo czekać.

0
Masz pytanie? Wyślij wiadomość