ODCHUDZANIE

Profesjonalne odchudzanie w Katowicach, Będzinie i Chorzowie!

Chcesz zrzucić zbędne kilogramy? Zrób to z głową!

Nie ma lepszego sposobu na pozbycie się zbędnej tkanki tłuszczowej niż mądre odchudzanie. Katowice to główne miejsce, w którym działamy, ale zapraszamy też osoby z Chorzowa, Będzina, jak i całego Śląska oraz Zagłębia (Czeladź, Dąbrowa Górnicza oraz Sosnowiec). Przyjdź i przekonaj się, co mamy na myśli!

Pomagamy ludziom odzyskać pewność siebie i swojego wyglądu za pomocą elektrostymulacji mięśniowej (EMS). Taki trening polega na pobudzaniu mięśni szkieletowych przy jednoczesnym wykorzystaniu impulsów prądu – stałego i zmiennego, które na dodatek posiadają różną częstotliwość. Jako specjaliści od odchudzania z Chorzowa, Będzina i Katowic dobierzemy do Ciebie najodpowiedniejszy trening, mając na uwadze przede wszystkim Twoje zdrowie.

Dlaczego powinieneś skorzystać z odchudzania na Śląsku za pomocą elektrostymulacji mięśniowej?

W czasie treningu może być napędzanych nawet dziewięć głównych grup partii mięśniowych.

Spalasz tłuszcz w rekordowym tempie.

Spalasz tłuszcz nawet podczas zwykłego leżenia – zapomnij o katuszach podczas męczących ćwiczeń.

Spalasz tłuszcz nie tylko podczas trwania EMS, ale nawet do 48 godzin po jej zakończeniu.

Unikasz efektu jojo.

Zwiększasz swoją masę mięśniową, tym samym pozbywając się tkanki tłuszczowej i cellulitu.

Spadek tłuszczu – wzrost masy mięśniowej

Być może przejąłeś się ostatnim punktem, a konkretniej kwestią związaną z przyrostem masy mięśniowej. W istocie to jedna z najważniejszych ról, którą spełnia elektrostymulacja. Dlaczego? Ponieważ osiągnięcie właściwej objętości masy mięśni w znacznym stopniu zwiększa spalanie kalorii – w trakcie, jak i po wysiłku.

Mimo że elektrostymulacja jest bardzo przyjemnym sposobem na pozbywanie się zbędnej tkanki tłuszczowej, pamiętaj: należy zawsze zachować umiar w jej wykorzystywaniu. To normalne, tak samo jak w przypadku zachowywania ostrożności podczas tradycyjnych ćwiczeń na odchudzanie. Będzin, Katowice, Chorzów, Czeladź, Dąbrowa Górnicza czy Sosnowiec – zapraszamy wszystkich. Z nami schudniesz szybko, ale z rozwagą!

Interesuje Cię zdrowe i efektywne odchudzanie na terenie Śląska?

0
Masz pytanie? Wyślij wiadomość