Grube nogi – co robić?

 In Trening EMS

Uda należą do klasycznych problemów kobiet. Wielu uważa, że ​​ich nogi są zbyt grube i szukają sposobów, aby schudnąć. Jak zrobić to szybko? Tutaj wjeżdza trening EMS!

 

Trening siłowy w walce z grubymi nogami

Utrata wagi na udach nie jest łatwa. Uda są jednym z preferowanych miejsc przechowywania tłuszczu w ciele.

Sama dieta może nie wystarczyć do zmienjszenia obwodu ud. Grube nogi stają się szczuplejsze, zwłaszcza przy regularnych ćwiczeniach i treningu siłowym. Budowanie mięśni jest niezbędne do utraty wagi . Tkanka mięśniowa jest gęstsza niż tkanka tłuszczowa, co powoduje zmniejszenie obwodu uda. Mięśnie utworzone przez trening siłowy opierają się tkance tłuszczowej, uda stają się szczuplejsze. Jednak bez ruchu mięśnie bardzo szybko stają się wiotkie. W tym przypadku nie występuje oporność na  tłuszczu i dochodzi do powiekszenia się nóg. Utrata wagi jest wtedy trudniejsza.

 

Odchudzanie na udach dzięki treningowi EMS

Aby schudnąć i wzmocnić uda, trening EMS jest po prostu świetny. Stymuluje nie tylko powierzchowne, ale także głęboko osadzone mięśnie, które często pozostają bezkonkurencyjne w konwencjonalnym treningu siłowym. EMS jest skutecznym treningiem całego ciała, ale można nim również zająć się tylko poszczególne części ciała. Ponieważ trener może regulować impulsy elektryczne, niektóre obszary ciała, takie jak grube nogi, mogą być specjalnie „potraktowane” (if you know what I mean ;>)

 

Kolejnym plusem EMS pod względem utraty wagi na udach jest oszczędność czasu podczas treningu z elektryczną stymulacją mięśni. Zdobycie siły na siłowni w tradycyjny sposób zajmuje dużo czasu i może nasz troszke podłamać, co oczywiście nie zmienia faktu, że najlepszym sposobem na sukces to połączenie tradycyjnego treningu z elektrostymulacją. Natomiast 20-to minutowy trenign EMS dwa razy w tygodniu wystarczy, aby osiągnąć widoczne rezultaty. Kilka badań wykazało, że budowanie mięśni poprzez trening EMS jest szybsze i bardziej wydajne niż przy konwencjonalnym treningu siłowym, więc utrata wagi na udach jest znacznie szybsza.

 

Nawiasem mówiąc, tkanka łączna jest dobrze zaopatrzona w krew poprzez trening siłowy, który ma pozytywny wpływ na cellulit.

Powiedz swojemu opornemu tłuszczykowi „PA PA” razem z Treningiem Pod Napięciem

Recommended Posts

Leave a Comment

0
Masz pytanie? Wyślij wiadomość