Trening EMS

to trening personalny – coraz popularniejszy w Polsce! Dlaczego?
Osoba ćwicząca może być kompletnie zielona w temacie treningu, ale ma zawsze do pomocy instruktora.

A co najważniejsze – nie potrzeba do niego wielkiego lokalu!

Jeszcze niedawno w Polsce metodą EMS ćwiczyło tylko 2% ludzi. Dziś jest to już 8%, a prognozy rynku wskazują na poziom 15% na najbliższe lata.

Jesteśmy jedną z pierwszych firm w Polsce, która rozpoczęła działalność z treningiem EMS. Istniejemy na rynku od 3 lat i wiemy jakie płyną z niego korzyści!

Wybierz franczyzę Trening Pod Napięciem

Oferujemy:

Biznes plan i analizę finansową

Liczne Szkolenia

Wsparcaie Biznesowe

I wiele więcej!

Jak to działa?

 • Trening Pod Napięciem to szybko rosnący model franczyzowy w branży fitness.

  Zapewnia wysoki zwrot z inwestycji dzięki solidnej ekonomii i usprawnionym działaniom. Połączenie najnowocześniejszej technologii EMS i nowoczesnych treningów personalnych przynosi szybkie efekty i zadowolonych klientów.

 • Trening Pod Napięciem pomaga stworzyć własne STUDIO EMS i pozyskać klientów.

  Równocześnie dostarcza system i wsparcie, aby zapewnić sukces. Zapewniamy profesjonalną pomoc w zaprojektowaniu układu każdego klubu, tak aby w pełni wykorzystać przestrzeń.

 • Trening Pod Napięciem posiada strategiczną cenę.

  Zatrzymuje nowych członków poprzez dodatkowe oferty, co zapewnia właścicielom stały przychód.

 • Trening Pod Napięciem produkuje własną odzież EMS.

  Dażdy właściciel otrzymuje możliwość zaopatrywania swoich klientów w bardzo atrakcyjnych cenach.

Dlaczego Trening Pod Napięciem?

1

Jesteśmy jedną z pierwszych firm w Polsce zajmującą się treningiem EMS.

2

Oferowany przez nas model biznesowy jest łatwy do wdrożenia, dzięki oferowanemu przez nas wsparciu.

3

Przekazujemy swoje “know how “ na które składa się merytoryczna wiedza, odnośnie pozyskiwania klientów, content marketingu oraz utrzymania klienta.

4

Współpracujemy z jedną z lepszych firm na rynku europejskim produkujących sprzęt EMS, który wyróżnia się bezprzewodowym systemem EMS.

5

Oferujemy liczne szkolenia.

6

Zapewniamy oprogramowanie, które pozwala na automatyzację całego systemu.

Nasza franczyza to:

CAŁKOWITE SZKOLENIA

Pełny wstępny trening i ciągłe szkolenie w klubie TPN. Moduły szkolenia obejmują taktyki rekrutacji pracowników, struktury wynagrodzeń i prowizji, sprzedaż, marketing i systemy i procedury Treningu Pod Napięciem.

USŁUGI I WSPARCIE BIZNESOWE

Szczegółowe profile demograficzne klientów, ogólnopolskie negocjacje dotyczące nieruchomości / leasingu / zakupu sprzętu. Dostarczamy wszystko, czego potrzebujesz. Od EMSWear – strojów dla klientów, po oprogramowanie, projekty, szkolenia i mapę do pozyskania klienta.

STRONA INTERNETOWA I MARKETING

Nie trzeba tworzyć własnej strony, gdyż dodajemy salon partnera do zakładki Nasze Studia na naszej witrynie. Generujemy znaczną liczbę klientów za pośrednictwem mechanizmów internetowych, które są dostarczane do naszych franczyz w czasie rzeczywistym.

IDENTYFIKACJA MARKI

Wykorzystaj markę Trening Pod Napięciem i korzystaj z ogólnej rozpoznawalności wśród społeczności.

ROZPOZNAWALNOŚĆ W LOKALNEJ SPOŁECZNOŚCI

Nasi eksperci od reklamy zadbają o to, że zostaniesz zauważany wśród swoich klientów.

EKSKLUZYWNA LICENCJA NA STUDIO

Otrzymujesz wsparcie naszego projektanta, ale masz pełną swobodę na zaprojektowanie wnętrza lokalu.

Kontakt

Trening Pod Napięciem to inwestycja w styl życia. Nasi obecni właściciele franczyzy pochodzą z różnych branż i środowisk, ale mają jedną wspólną cechę: poszukują wyjątkowej okazji inwestycyjnej, która przyniesie korzyści im i ich rodzinom.

+48 720 899 972

kontakt@treningpodnapieciem.pl

Skontaktuj się z naszym zespołem, aby uzyskać więcej szczegółowych informacji.

Formularz kontaktowy

*Wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych podanych w formularzu przez Body Mind Experts Sp. z o.o. i Trening Pod Napieciem Sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2014 poz. 1182 ze zm.) w celach marketingowych obejmujących przesyłanie informacji o charakterze marketingowym drogą elektroniczną, telefoniczną lub pocztową, przy wykorzystaniu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.

*Administratorem Państwa danych osobowych jest Body Mind Experts Sp. z o.o. i Trening Pod Napieciem Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Jagiellonska 13, 40-032 Katowice. Państwa dane będą przetwarzane jedynie w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Mogą Państwo również wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania. Podstawa prawna: przetwarzanie jest niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy. W razie pytań prosimy o kontakt na: kontakt@bodymindexperts.pl. Więcej na ten temat polityka prywatności.

0
Masz pytanie? Wyślij wiadomość